На Київщині стартувала Акція милосердя на підтримку неповносправних

  Акція милосердя стартувала на Київщині. Сьогодні в області відбулися заходи на підтримку непосносправних. Зокрема, у Броварах влаштували свято для дітей із центру реабілітації та презентували візочки для неповносправних. А біля Київського моря - висадили три сотні кущів бузку на алею Милосердя.

  14-річна Оксана - найстарша у Центрі реабілітації. Дівчинка не може обійтися без гормонів росту. За три роки реабілітації її зріст збільшився на 30 сантиметрів.

  Світлана Кривенко, мати: "Тут дуже хороший масажист і лікувальна фізкультура. Окрім гормонів, вона ще росте за допомогою масажів - витягують ноги. Щороку вони виростає на 8 сантиметрів". 

  Загалом реабілітацію у центрі проходять близько сімдесяти дітей. По чотири години - щодня. Результати вражають.

  Ірина, мати: "Дитинка почала сидіти, яка не сиділа. Повзає. Починаємо потроху ходити".

  Валерій Іваненко, директор центру реабілітації дітей-інвалідів: "Результат є. Ми в цьому році відправили у загальноосвітню школу 4 дітей".

  Поруч із центром для дітей - громадська організація інвалідів із ураженням опорно-рухового апарату. У них сьогодні теж свято - отримали нові візки. Пані Ніна прийшла за візочком для сина.

  Ніна Коваль, мати: "Старалися своїми ногами, своїм ходом пересуватися. Але іноді так складаються обставини, що якщо треба кудись виїдждати - гуляти чи в санаторій - потрібна колясочка".

  Загалом, у області без візків лишається ще понад сімсот неповносправних. Цьогоріч на їхню закупівлю із обласного бюджету виділили близько півмільона гривень. Головна особливість цих візків - їх виготовили на замовлення під кожну людину.

  На нових візках - уперед на алею, висаджувати бузок. Сьогодні на набережній біля Київського моря висадили три сотні кущів. До кінця року посадять іще сімсот. Заходи на підтримку неповносправних стартували у всіх районах Київщини. Триватимуть вони щонайменше до 1 грудня - Міжнародного Дня інвалідів.

  Світлана Одаренко, Роман Гриценко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Кияни пікетували КМДА з вимогою зупинити забудовників
  Наступний матеріал
  З Днем української козачки привітали найстарішу жінку країни
  Теги: