На Київщині підбили перші підсумки роботи єдиних дозвільних центрів

  Перші підсумки роботи єдиних дозвільних центрів підбили в області. За два тижні установи видали понад півтори тисячі дозвільних документів, тоді як у грудні - лише 700.
  Утім, у більшості міст та районів Київщини - державних адміністраторів досі бракує. Працює, переважно, один фахівець, тоді як необхідно, щонайменше, двоє. У деяких регіонах, зокрема, містах Васильків, Переяслав, Бориспіль, досі не відремонтували приміщення для дозвільних центрів. На це місцеві керівники мають час до 30-го січня. Потому перевіряти роботу дозвільних центрів буде спеціальна комісія облдержадміністрації.

  Ярослав Москаленко, перший заступник голови КОДА: "В реєстрі документів дозвільного характеру не працюють на сьогоднішній день - а це вже є порушенням - державні адміністратори Богуславського, Броварського, Вишгородського, Обухівського, Яготинського, Білоцерківського та Ржищівського виконкомів. Причиною є несвоєчасне оновлення логінів і паролів та виготовлення ключів державним підприємтвом "Інформаційно-ресурсний центр".  
  Попередній матеріал
  21 лютого на Київщині пройде Міжнародний інвестиційний форум
  Наступний матеріал
  Долгополов пройшов до наступного кола "Australian Open"
  Теги: