На Київщині - найнижчі показники смертності новонароджених

  Найнижчі показники смертності новонароджених фіксують на Київщині. Про це сьогодні під час робочої наради заявив віце-прем`єр-міністр України Костянтин Грищенко.

  Разом з губернатором Київщини, Анатолієм Присяжнюком, у Білій Церкві вони відвідали обласний центр крові, станцію екстренної медичної допомоги та місцеву дитячу лікарню. Там пообіцяли оновити автопарк станцій екстренної медичної допомоги області та впроваджувати систему заохочення кращих медичних працівників.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми побували в центрі швидкої допомоги, це буде диспетчерська, це буде центр екстренної медичної допомоги, який буде управляти Київською областю. Нам потрібно ще виділити зараз - кошти, зробити ремонт, закупити обладнання і GPS. Це буквально буде робитися і завтра, і через місяць, і так далі".

  Констянтин Грищенко, віце-прем`єр-міністр України: "Надзвичайно важливий фактор - це людський фактор. Ті, хто безпосередньо працюють з пацієнтами, з тими, хто потребує допомоги - їх треба заохочувати, але одночасно і підвищувти вимогливість".

  Попередній матеріал
  Капітальний ремонт Кільцевої дороги почнуть лише навесні
  Наступний матеріал
  УДАР вимагатиме від Попова пояснень щодо Громадської ради при КМДА
  Теги:
  Loading...