На Київщині активізувались змії та отруйні павуки

  Із початком спеки на Київщині активізувались змії та отруйні павуки. Пік їхньої жвавості триватиме з кінця червня до початку вересня.
  Єдиний вид отруйної змії в регіоні - це гадюка звичайна. Зустріти її можна в лісах, балках та хащах. Також в останні роки активізувався отруйний павук - аргіопа. Розпізнати його можна по яскравому жовто-коричневому забарвленню та густому павутинню. Щоправда, зустріти отруйних тварин можна лише на території області - містянам вони не загрожують. У самому Києві водяться лише неотруйні змії та павуки. Фахівці наголошують - отруйні плазуни та павуки першими не нападають. Тож, в небезпечній місцевості варто захищати тіло цупкою матерією та намагатись випадково не наступити на змію.

  Оксана Мороз, зоолог сектору "Акватераріум" Київського зоопарку: "Це не є небезпечним для людини, якщо вживати застережних заходів. Тобто, ця змія ніколи не нападає сама. І якщо ви будете вживати різні засоби для того, щоб уникнути зустрічі з нею, то змія також уникне зустрічі з вами".
  Попередній матеріал
  Дільничі інспектори Київщини отримали мопеди [відео]
  Наступний матеріал
  Cьогодні стануть відомі всі учасники чвертьфіналу Євро-2012
  Теги: