На Кличка тиснуть журналісти з вимогою показати квартиру

  Міський голова Києва Віталій Кличко заявляє, що не має наміру водити екскурсії по власній квартирі для журналістів, бо грошей не краде, а житло своє неодноразово показував.


  Про це він написав у Facebook.

  "Сьогодні зіштовхнувся з новою хвилею тролінгу. Виходячи о 7 ранку з квартири (їхав на тренування), в під'їзді натрапив на засідку чотирьох хлопців з камерами, які представилися громадським рухом "Без парканів". Вимагали зайти в квартиру, подивитися як живу. Тренування я не скасував і на чай їх не запросив", - написав Кличко.

  Він додав, що журналісти різних видань бували в його помешканні не раз.

  "Матеріали, фото, описи – все у відкритому доступі. Хто цікавиться, може подивитися і почитати. А водити екскурсії за терміновою вимогою усіх бажаючих у мене немає ні часу, ні бажання. Питали ще про будинок у Лютіжі", - обурився Кличко.

  Він запевнив, що як публічна людина, ніколи нічого не приховував.

  "Усі мої статки задекларовані. І всі знають, як я заробив гроші – чесно і власними зусиллями. У будинок ще не заїхав, бо не закінчені роботи. Будую його вже кілька років (на зароблені, а не стирені гроші) і в декларації він теж є. Усім "шукачам сенсацій" зазначу: не там риєте", - написав міський голова.

  Він порадив поцікавитися, звідки гроші і майно у "діячів", які ніколи не займалися "бізнесом, великим спортом чи іншою справою, яка може засвідчити походження капіталу".
  Попередній матеріал
  Жителі Бердичіва подарували учасникам АТО безпілотник і броньовик
  Наступний матеріал
  У Росії мітинги будуть розганяти за допомогою акустичної "Чебурашки"