5.ua

На Київщині – пік популярності патріотичних татуювань

  Патріотичні татуювання стають дедалі популярніші. Люди масово набивають на тіло українські гербb, коктейлі Молотова та козаків. А ще – пишутьмузику та пісні, присвячені Євромайдану. Таким чином, кажуть творці, не лише увічнюють пам'ять про загиблих під час протистоянь у середмісті Києва. Вгамовують і власний біль.

  Усе пережите на Євромайдані у цих хлопців вилилось у музику. Текст пісні білоцерківець Владислав Вітренко написав іще 3 роки тому. Каже – тепер ці слова врізалися у самісіньку душу.

  Післяреволюційний патріотизм посилився настільки, що в такому дусі музикант вирішив зробити і татуювання.

  Владислав хоче наколоти образ дівчини – Валькірії – з гербом.

  З герба все починалося і в Андрія. Але захоплення Майданом перетворило його тіло на полотно. До герба додався ще козак. Робили кілька годин – з написом "Ще не вмерла Україна".

  Із проханням зробити Майдан-тату до білоцерківського майстра звертаються не вперше.

  Це арт-кафе теж апгрейдили під стиль майданівської Самооборони. Тут і портрет Бандери, і література відповідна – українська. А ще меню – для справжнього сотника.

  Арт-директор кафе каже: "На вихідних намагаємося варити різні страви на вогнищі, наприклад, мадярський бограч або банош гуцульський. Ми хочемо привити культуру Західної України в нашому місті".

  Революційний настрій дорівнює революційній творчості, адже після смерті людей усі ми прокинулися в іншій країні, – кажуть музиканти.

  Євгенія Таганович, Денис Савченко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  НБУ пікетували з вимогою відставки Кубіва
  Наступний матеріал
  Столичні активісти закликали McDonald’s відмовитись від російських товарів
  Loading...