На інсулін для Києва у 2011 році хочуть витратити 33 млн. грн.

  33 мільйони гривень на закупівлю інсуліну в 2011-му році просить із міської скарбниці Головне управління охорони здоров`я КМДА. Ці ліки потрібні більше ніж 12-ти тисячам містян, хворим на цукровий діабет.
  Нагадаємо, місяць тому у Києві був дефіцит інсуліну. Причина - за словами чиновників - брак коштів. На ліки цьогоріч передбачили лише 25 мільйонів. Загалом бюджет галузі склав трохи більше двох мільярдів. З них майже 90 відсотків - це заробітна плата. Щоби повністю задовольнити потреби галузі, необхідно більше 5 мільярдів гривень на рік.

  Раїса Моісеєнко, начальник ГУ охорони здоров`я КМДА: "Це, передусім, медикаментозне забезпечення. Ми робимо це в двох напрямках - це і бюджетне фінансування. Ми будемо просити все ж таки більше коштів. Підтримали пропозицію благодійних організацій про запровадження муніципальної лікарняної каси. Тобто, для тих киян, які на сьогоднішній день будуть охоплені цим проектом, вони мали ще змогу додаткового інвестування в медакаментозне забезпечення при стаціонарному лікуванні". 

  Попередній матеріал
  Суд у справі будівництва біля Софії Київської відклали
  Наступний матеріал
  Київрада хоче знизити граничну надбавку на харчування дітей
  Теги: