5.ua

На гроші шведського інвестора на Київщині з’явився насіннєвий завод

  В об’єкт вклали 30 мільйонів гривень. На ці кошти закупили японське обладнання для калібрування зерен сої. За словами представників підприємства, продукція з Київщини користується попитом у Японії, утім вимагає гарантії найвищої якості. Відтак, на заводі проводитимуть сортування різних видів зернових. Інвестори вже заявили – мають намір відкрити два зернових елеватори в Бородянському та Яготинському районах Київщини вже цієї осені.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: «Вперше в Україні – калібровочний завод, який підвищить якість наших зернових. Тому що сьогодні, відправляючи чи в Японію, чи в Швецію, чи в іншу країну, вимагають, щоб ця продукція була сертифікована і якісна».

  Йоган Класон, представник шведської компанії-інвестора: «Безперечно, ми будемо продовжувати свою діяльність в цьому регіоні. Нині на стадії будівництва знаходиться ще два елеватори в Київській області. Вони будуть введені в експлуатацію в середині жовтня. В ці об’єкти ми інвестували близько п’ятдесяти мільйонів гривень».

  Попередній матеріал
  Сьогодні Укрзалізниця не продавала квитки на «Хюндай» до Львова
  Наступний матеріал
  Столичному дитсадків відремонтували і повернули відібраний 20 років тому корпус
  Теги:
  Loading...