На Харківському бронетанковому заводі готові до виробництва гібриду танка та БМП

Гібрид танка і БМП розробили і готові виробляти на Харківському бронетанковому заводі.

Панцирник може перевозити півтора десятка бійців, витримує потрапляння з гранатомета, фугасних та кумулятивних снарядів. Фактично це машина піхоти із захистом як у танка. Зараз на заводі бойову машину допрацьовують, в процесі - обов'язково радяться з військовими.

Машина отримала назву БМП-64, оскільки її ходова частина від танка Т-64. У ній 12 місць для піхоти та трьох членів екіпажу. За словами рзробників, на цю БМП можна встановлювати різні вогневі модулі. Розробку оснащують динамічною бронею, яку можна відновлювати у польових умовах.

Розробники переконують, що БМП витримає не лише влучання гранатомета, а й підрив на протитанковій міні. Тому її також можна використовувати для транспортування поранених.

Перший заступник генерального директора концерну «Укроборонпром» Сергій Пінькас зауважив, що даний гібрид є абсолютно нормальним альтернативним варіантом іноземним зразкам.

Конструктори кажуть, що за місяць завершать усі роботи над новою машиною. Після цього віддадуть її на бойові випробування. І у разі схвалення військовими, обіцяють налагодити серійний випуск уже цього року.

Світлана Дашкевич, В'ячеслав Кузьменко, "5 канал".

Попередній матеріал
В Одесі затримано ще одного російського диверсанта з Придністров'я
Наступний матеріал
Обсяги волонтерської допомоги співмірні із загостренням військових дій - Тука

На Полтавщині розробили нову бронемашину для військових

У Вінниці реконструюють БТР і розробляють блокгаузи для фронту

Галицькі вчені розробили для бійців АТО радіокерований міні-танк

Черкаський автозавод розробив новий бронеавтомобіль "Барс"