На Червоноармійській захопили приміщення, влада - розводить руками

  Таємне будівництво на Червоноармійській, 48. У підвалі буднику облаштувують приміщення. Однак - хто замовник бригада робітників не зізнається. Не показують вони і дозвільні документи на будівництво. А головне - ігнорують статус будинку - пам`ятка архітетури. А це означає - проводити будь-які будівельні роботи без погодження з відповідними службами тут заборонено.

  Аж стіни тріщать. У підвалі житлового будинку на Червоноармійській, 48 бригада будівельників облаштовує кімнати. Через ці роботи у квартирі пенсіонера Петра - почала прогинатися підлога та з`явилися тріщини в стінах.

  Хто і що тут будує - суцільна таємниця. Жодних дозвільних документів бригада будівельників не показує. Мовляв, ми лише виконуюємо замовлення. За поясненнями звертайтесь до власників приміщення. Проте хто вони - ані пари з вуст. 

  Так само вони розмовляють з районним ЖЕКом і райадміністрацією, які не раз намагалися з`ясувати, що ж там відбувається. Проте із замовником зустрітися так і не змогли. Нашій знімальній групі вдалося поспілкуватися із підприємцем, який назвався Олександром. На камеру він говорити не захотів. Повідомив лише, що тут буде кав`ярня. Дозвіл на проведення робіт він отримав, оминувши тамтешній ЖЕК. Натомість член Містобудівної ради Києва, архітектор Анатолій Харечко такими заявами обурений. Будинок зведений ще у післявоєнні роки є пам`яткою архітетури. Він внесений до додаткового списку пам`яток ЮНЕСКО. Тому ніяких будівельних робіт тут проводити не можна.

  Поки місцеві мешканці марно оббивають пороги Жеку та решти інстанцій, чиновники розводять руками, тим часом будівельники завершують свою роботу.

  Світлана Рябошапка, Андрій Білоножко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.99Мб)

  Попередній матеріал
  Суд: нові тарифи на комірне законні
  Наступний матеріал
  МЗС: ЧФ РФ базуватиметься в Криму лише до 2017-го року
  Теги:
  Loading...