galleryua.com

На "Азовсталі" почався капітальний ремонт доменної пічі №6

  Модернізація домни дозволить підвищити її енергоефективність, знизити собівартість виробництва та скоротити викиди пилу на 55%, – запевнили на виробництві

  На металургійному комбінаті "Азовсталь" в рамках модернізації доменного виробництва, відповідно до "Технологічної стратегії-2030", на капітальний ремонт зупинена доменна піч (ДП) №6. Про це повідомляє "РБК-Україна" із посиланням на прес-службу "Метінвесту".

  Як пояснили в компанії, модернізація домни дозволить підвищити її енергоефективність, знизити собівартість виробництва та скоротити викиди пилу на 55%.

  "Зупинка ДП №6 пройшла у відповідності з розробленими технічними заходами. Наразі процес охолодження домни завершено. Ідуть підготовчі роботи до демонтажу конструкцій і капітального ремонту", – цитує видання повідомлення "Метінвесту".

  Зазначається, що під час капремонту ДП №6 на меткомбінаті "Азовсталь" буде виконана модернізація системи шихтоподачі та бункерної естакади, реконструкція ливарного двору і самої печі, встановлена нова система охолодження з мідними холодильниками, нова футеровка та безконусний завантажувальний пристрій.

  Також зараз виконуються підготовчі роботи до будівництва установки придоменної грануляції шлаку та підключення до установки вдування пиловугільного палива (ПВП). У прес-службі наголосили, що наразі придоменна грануляція шлаку вважається найбільш раціональним видом переробки, бо "виключає з експлуатації парк шлаковозних ковшів, значно спрощує організацію, здешевлює виробництво і знижує навантаження на навколишнє середовище".

  Як заявив генеральний директор "Азовсталі" Енвер Цкітішвілі – група "Метінвест" чітко виконує свої зобов'язання перед громадою.

  "Капремонт домни №6 продовжує серію послідовної модернізації потужностей доменного виробництва меткомбінату "Азовсталь". Доменні печі одна за одною оновлюються з урахуванням європейських екологічних вимог і з переходом на замкнутий цикл охолодження", – резюмував він.

  Попередній матеріал
  У Львові затримали жінку, яка намагалася продати 17-річну доньку в сексуальне рабство
  Наступний матеріал
  У Зеленського планують змінити мовний закон – подробиці
  Теги: