На Аскольдовій могилі вшанували пам’ять героїв Крут

  Покладанням квітів на Аскольдовій могилі почалися акції пам’яті героїв Крут. Урядовці та народні депутати вшанували загиблих у бою із більшовиками студентів.

  Окрім прем’єр-міністра Миколи Азарова, до пам’ятного знака у Києві також прийшли члени Кабінету міністрів, голова Верховної Ради та представники міської влади. Сьогодні виповнилося 95 років з дня трагедії. Тоді, у 1918-му, проти 4-тисячної армії під головуванням Муравйова виступили кілька сотень студентів і бійців вільного козацтва. За 5 годин бою усі київські гімназисти та студенти загинули. До набуття Україною незалежності історію бою приховували, або ж фальсифікували.

  Учасниця церемонії: "Ми сьогодні ж зібралися тут, незважаючи на погоду, хоча й дуже холодно, але ми прийшли, щоби вшанувати наших предків, які боролися за нас".

  Учасник церемонії: "Потрібно кожній молодій людині відповідати за себе. Саме такими прикладами, знаючи про них, читаючи про них, плекати патріотизм. Я думаю, що сьогодні достатньо молоді, яка готова захищати совю державу, яка готова захищати своє минуле, яка готова захищати своє мвайбутнє".

  Попередній матеріал
  Попов: відкриття станції метро "Теремки" відкладається
  Наступний матеріал
  Навесні на Київщині пройде саміт губернаторів
  Теги:
  Loading...