МВС: улітку кількість квартирних крадіжок зростає на 70%

  Київ - лідер за крадіжками. З початку року правоохоронці порушили майже дві з половиною тисячі кримінальних справ за фактом пограбування житла.
  Улітку кількість таких крадіжок зростає на 70 відостків. Містян, які їдуть на відпочинок, правоохоронці закликають убезпечити своє житло від крадіїв. Зокрема, у квартирах нижніх та верхніх поверхів радять встановити грати на вікнах, або ж облаштувати приміщення сигналізацією. Якщо грошей на таку систему охорони немає - варто хоча би замінити замки у дверях на надійніші. Експерти також застерігають зайвий раз не повідомляти знайомим про свою відпустку та відсутність у місті.

  Іван Максимчук, старший уповноважений у особливо важливих справах департаменту карного розшуку МВС: "Коли люди відбувають у відпустку - вони інформують, скажем, і сусідів, і колег по роботі. От я на місяць іду у Египет відпочивати. Люди різноманітні в колективі знаходяться, приходять, розказують, наприклад вдома, знайомим. Зараз серед злочинців є такі особи, на яких ніхто і не думає. Відважуються і йдуть вчиняти крадіжку, так як знають, що квартира без господарів і без нагляду".
  Попередній матеріал
  Іспанські держслужбовці виступили проти чергового урізання бюджету
  Наступний матеріал
  У Києві майже тиждень зберігається найвищий рівень пожежної небезпеки
  Теги: