5.ua

МВС розслідує факт вандалізму, вчинений у Бабиному Яру

  Невідомі поки що вандали 24 вересня осквернили пам’ятник розстріляним євреям "Менора", який встановлено у Бабиному Яру в Києві. Невідомі зловмисники на пам’ятнику намалювали яскраво чорним кольором нацистську свастику. Стосовно даного інциденту ведеться розслідування, яке встановить характер злочину, особи зловмисників та буде дана правова оцінка діям.

  Про це повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович 24 вересня.

  "Слід відзначити, що акт вандалізму вчинено напередодні єврейського Нового року Рош-а-Шану та річниці масового розстрілу євреїв у Бабиному Яру, місці, яке стало свідком одного із найганебніших злочинів фашизму, братською могилою для синів і дочок єврейського та українського народів, наших співвітчизників, що стали невинними жертвами нацистської диктатури, явища, яке сьогодні все яскравіше вимальовується на сході від наших терен", - зазначає представник МВС.

  За словами Миколи Величковича, Міністерство внутрішніх справ висловлює стурбованість даним випадком, його провокативним характером, націленим на розпалювання міжнаціональної ворожнечі, дискредитацію нашої держави, яка сьогодні користується абсолютною міжнародною підтримкою усіх цивілізованих держав світу.

  "Стосовно даного інциденту ведеться розслідування, яке встановить характер злочину, особи зловмисників та буде дана правова оцінка їхнім діям. Щодо політичної мети новітніх вандалів, якщо така була, очевидно, що досягнути її неможливо в умовах, коли представники усіх національностей та народностей України об’єдналися для захисту її соборності та незалежності", - підкреслив заступник Міністра.

  Попередній матеріал
  В Донецьку путінські бойовики б’ються між собою і пиячать - очевидці
  Наступний матеріал
  У Сирії ударом з повітря знищені 14 бойовиків "Ісламської держави"
  Теги:
  Loading...