Музей Булгакова почав руйнуватися через перекладання мереж на Андріївському узвозі [відео]

  Музей Булгакова почав руйнуватися через перекладання мереж на Андріївському узвозі. Розриті котловани впритул до історичного будинку спричинили на стінах тріщини. Крім того навесні будівлі загрожує підмивання талими водами, кажуть музейники. Вони не виключають руйнування пам`ятки почалося й через активне будівництво, яке розпочалося разом з реставрацією на узвозі.

  Людмила Губіанурі, завідувач музею Михайла Булгакова: "Когда просто на Андреевском спуске идет дождь, у нас здесь мокрый паркет! Такое впечатление, что мы здесь пол только что помыли".

  Керівник музею Булгакова показує підлогу, яка під час кожної зливи - немов після прибирання. Каже, будинок на Андріївському, 13 - без належного фундаменту. Ззовні на стінах пам`ятки помітні невеликі тріщини. Працівники музею кажуть зміцнити будинок їм уже пообіцяли ініціатори реставрації Андріївського узвозу. Побоюються іншого. На вулиці за зиму накопичилися кучугури снігу. Через глибокі котловани та рови вода підмиє фундамент музею. Тоді цінним булгаківським експонатам буде непереливки.

  Людмила Губіанурі, завідувач музею Михайла Булгакова: "Ускладнює ситуацію й будівництво, яке ось-ось розпочнеться біля узвозу. Зокрема, на місці фабрики "Юність" планують звести семиповерховий торговельно-розважальний центр.  Будівельний бум та - як наслідок - чергові протистояння киян і забудовників ось-ось розпочнуться, б`ють на сполох в організації "Збережи давній Київ". Тим часом скандальні точки відновляться. Офісний центр на Гончара вже почали склити. А от будинок на Театральній - знову в центрі уваги".

  Ігор Луценко, громадський активіст: "Ми знаємо всі що вже 5 місяців говорять, що театральну віддадуть києву. Так, виявляється до сих пір іще не віддали".

  Крім цих місць, кажуть громадські активісти,  новими скандальними адресами невдовзі стануть й майданчик біля санаторію "Перемога" на Святошині, шестиповерховий будинок біля гори Щекавиці, а також поновлення робіт  на вулиці Пирогова.

  Ганна Рибалка, Максим Петраков, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Cтатус зони екологічного лиха вимагають надати своєму місту мешканці Маріуполя [відео]
  Наступний матеріал
  Попова закликають втрутитися у ситуацію на Андріївському Узвозі
  Теги: