Міжнародний інвестиційний форум триває на Київщині

  Міжнародний інвестиційний форум триває на Київщині. Там презентували 50-т губернаторських проектів на загальну суму два з половиною міляьрди доларів.

  Серед них проекти створення мережі шкільного інтернету, модернізація бібліотек, будівництво заводу із розведення осетрових, хлібзаводу, елеваторів, облаштування фан-зон до Євро-2012. П`ять меморандумів про співпрацю підписали ще під час самого форуму. Зокрема, один проект реалізують вже цього літа: півтисячі дітей-чорнобильців відправлять на відпочиноу на острів Крит. 

  Ставрос Арнаутакіс, нубернатор острова Кріт: "Сьогодні ми підпишемо меморандум про співпрацю. Він сприятиме розвитку обох регіонів. Насамперед, ми домовились про відпочинок українських дітей із Чорнобиля на Кріті".

  Ігор Курус очолив нацпроект "Відкритий світ": "Сьогодні Київська область це й нас пілотна область з якою ми вийшли на підписання документу. Це і доступ до інтернету це і мультимедійні модулі, які полегшують роботу вчителя і урізноманітнюють її".

  Анатолій Присяжнюк: "Завдяки новим проектам, я впевнений що буде створено біля 50-ти тисяч нових робочих місць - це за цей рік. Якщо брати на 5-тирічку100-120 тисяч робочих місць додаткових - це і надходження до бюджету".

  Попередній матеріал
  Тигр, який напав на доглядача зоопарку хворіє на так звану "тигрову хворобу"
  Наступний матеріал
  Київщина відзначає свій ювілей
  Теги: