Міжнародний етнографічний фестиваль стратує у Пирогові

  Жнива 2012-Толока - таку назву має 3-й Міжнародний етнографічний фестиваль, який стратує уже наступної п’ятниці у Пирогові. Народні гуляння триватимуть 3 дні.

  Упродовж цього часу гості зможуть відвідати близько 20-ти майстер-класів. У перший же день усіх охочих навчатимуть народних танців та українських пісень. Відвідувачі разом із організаторами створять пано із зерна завбільшки 5 метрів. Його планують занести до книги рекордів України. Eтнографічне свято відвідають гості з Білорусі та Польщі.

  Володимир Сорока, співорганізатор фестивалю: "Цей фестиваль він має дуже оригінальну концепцію. Він дуже не схожий на інші. Це справжній автентичний фестиваль, який з першого року відійшов від шаблону великої сцени. Він насправді є еко-фестиваль".

  Євген Яремчук, співорганізатор фестивалю: "В нас буде представлено ткацтво, килимарство і ріжникарство або кацарство. Звичайно, будуть сирні коники. Будуть ще звичайносвистунці, тобто традиційні іграшки, пищики, таке от, те що виготовляли. Тому що зараз ми більшість усього купуємо і ми говоримо і хочемо щось екологічне. От для нас екологічно чисте це глиняний посуд".

  Попередній матеріал
  Київські байкери стали донорами крові
  Наступний матеріал
  Перевірку щодо відмивання грошей при закупівлі так званих "вишок Бойка" здійснює МВС Латвії
  Теги: