Міжнародна виставка "Модна лялька" відкрилася у Києві

  Міжнародна виставка "Модна лялька" відкрилася у Києві. Там представили - роботи майстрів з України та Росії. Майстрині виставили - не одну сотню витворів мистецтва. Кожна із них - зроблена власними руками із натурального матеріалу. Прицінилася до авторських ляльок і Олена Махно.

  Аби створити таку ляльку майстрині Олені знадобився не один  місяць. Свої вироби виготовляє з лондонської порцеляни. Підкорився такий матеріал їй не одразу. 

  Олена Коростельова, майстриня: "Это очень сложное искусство. Сначало делаеьтся модель, потом с модели снимается гипсовая формапотом уже по форме оливается гипсовая болванка. Это моя личная техника. Дальше все идет ручная работа".

  Ляльки іншої майстрині - Катерини - із шерсті. Вони і м`якенькі, і гнучкі. Свою експозицію лялькарка поповнює прямо на очах.

  Катерина Лялюк, майстриня: "Здесь каркас проволочний, и на него наматівается шерсть и вот иголкой как бі так тікая, Получается вот. Шерсть очень поддатливій материал как пластилин".

  Ще простіше, зізнається Ганна, ляльки зі звичайного сіна. 

  Ганна Петриченко, майстриня: "Що особливого у техніці? Да нічого особливого. Сіно та Ліска собственно і бажання".

  На колекцію ляльок заглядаються і відвідувачі. Утім, зізнаються, їм вони - не покишені. АджЕ найнижчі ціни на авторську іграшку від трьохсот гривень.

  Відвідувач виставки: "Багато цікавих кукол є. Хорошие кукли. Еле це ручна робота. Вони дорогі, ми ходимо дивимося, але купити їх не можемо. Бо ми пенсіонери за такі гроші ми не купимо". 

  Журналіст "5 канал": "Майстрині зізнаються, таку ляльку можна зробити власними руками. Необхідно неабияке терпіння та бажання. Прикладом витривалості стали ось ці Іграшки - номінанти у конкурсі на найкращу модну ляльку. Призера закордонне журі визначить вже за три дні. Утім приз глядацьких симпатій вже сьогодні отримали ось ці панянки із державного музею іграшки". 

  Олена Махно, Юрій Підлісевич, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Кримінальну справу проти колишнього директора "Київзеленбуду" порушила податкова міліція
  Наступний матеріал
  Правозахисники влаштували пікет біля Державного департаменту з виконання покарань
  Теги: