Містобудівна Рада Києва відхила проект будівництва чергового небосягу

  Час іде, а віз і нині там. Столичний довгобуд - дитяча лікарня урології - знову зависла у повітрі. Її, як і двадцять років тому, планують побудувати. Такий проект розглянула сьогодні Містобудівна Рада столиці.
  За задумом архітекторів він складатиметься з двох споруд. Перша - лікарня заввишки у сім поверхів. Друга - двадцяти чотирьох поверховий небосяг. Там будуть офіси. Саме це і спричинило палку дискусію серед столичних архітекторів. За словами голови "Київдержекспертизи" Анатолія Кармінського, проект суто комерційний. Адже дві третини комплексу - це офіси, ресторани і паркінг. Тоді як сама лікарня розрахована лише на 40 ліжок. Втім автор проекту переконує - такі пропорції погодив Інститут урології. Він і є замовником будівництва. Наразі Містобудівна Рада столиці проект відхилила. Оскільки будівництво не погоджено з Київрадою і столичним Управлінням охорони культурної спадщини.

  Василь Присяжнюк, головний архітектор Києва: "Необхідно поверховість обмежити в цьому місці, тому що поряд знаходять пам`ятки національного значення, повинна бути розроблена проектна документація, якій має передувати розробка містобудівного обгрунтування".

  Руслан Кухаренко, начальник ГУ охорони культурної спадщини: "Національна академія мистецтв України буквально в десяти метра від цього об`єкту, потім через дорогу знаходиться також пам`ятка архітектури на вулиці Воровського. Абсолютно неприпустимо будувати на цій території".
  Попередній матеріал
  Української мови на телебаченні стане більше
  Наступний матеріал
  Подорожчав проїзд у столичних маршрутках
  Теги:
  Loading...