Мінтранс хоче, щоб аеропорт Жуляни був державним - Київрада проти

  Державним, а не комунальним чи приватним хоче бачити аеропорт "Жуляни" Міністерство транспорту. Держ-авіа-адміністрація пропонує Київраді віддати летовище державі. Натомість місцеві депутати проти.
  Принаймні, Комісія з питань власності міськради відмовилася сьогодні підтримати ініціативу Мінтрансу. Свою відмову вона пояснює торішнім рішенням Київради, за яким аеропорт реорганізували у закрите акціонерне товариство. Комісія не приховує: міський голова це рішення досі не підписав. Натомість Держ-авіа-адміністрація наполягає, "Жуляни" зможуть належно підготуватися до футбольного ЄВРО лише як державне підприємство. Бо у міському бюджеті немає грошей на його цілковиту реконструкцію . Залучення інвесторів там уважають ризикованим через цінність земельної ділянки. Аеропорт можуть забудувати. За словами голови Держ-авіа-адміністрації, б`ютівця Олександра Давидова, Мінтранс ініціюватиме включення "Жулян" до Програми розвитку аеропортів до 2012 року. Зі свого боку опозиційні депутати обіцяють винести це питання на наступній сесії Київради.

  Тетяна Меліхова, лідер фракції БЮТ в Київраді: "Якщо сесія Київради все ж таки не дослухається,  то готує Міністерство транспорту низку законодавчих актів, для того щоб, все ж таки, унеможливити місцевій владі розпоряджатися на свій розсуд такими  об`єктами стратегічними, як Міжнародний аеропорт Жуляни".
  Попередній матеріал
  В’ятрович: "Нахтігаль" до каральних операцій у Львові 1941-го не причетний
  Наступний матеріал
  Київські схили зсуваються у Дніпро
  Теги:
  Loading...