tsn.ua

Мінські переговори можуть відкласти через "ДНР" та "ЛНР" – МЗС України

  Зустріч, яка мала відбутися сьогодні, може бути перенесена через неузгодженість бойовиків

  Про це пише агенція УНН, з посиланням на коментар посла з особливих доручень МЗС України Дмитра Кулеби.

  Українська сторона готова провести переговори у "мінському форматі", в тому числі і сьогодні, 30 січня. "Але зустрічатися заради розмови немає жодного сенсу, потрібно зустрічатися для того, щоб дати результат: зупинити кровопролиття, почати виконувати нарешті мінські домовленості", — цитує видання дипломата.

  Він пояснив, що продовження Мінських переговорів можливе лише за умови, що в зустрічі візьмуть участь ті самі учасники, що на попередній зустрічі: Леонід Кучма з українського боку, а з а з боку "ДНР" і "ЛНР" — Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. "Зранку ми дізналися, що від "ДНР", "ЛНР" полетіли зовсім інші люди — Пушилін і Дейнего. Є погоджений формат — ми продовжуємо дотримуватися цього формату", — підсумував Д.Кулеба.

  Зазначимо, представники "ЛНР" та "ДНР" висловили сподівання, що представником Києва на черговому раунді мінських переговорів замість екс-президента України Леоніда Кучми буде Віктор Медведчук.

  Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Віктор Медведчук зустрічався з лідерами "ЛНР" і "ДНР", і ті наполягали саме на його особі, як представника України на Мінських переговорах. 

  Попередній матеріал
  СБУ затримала двох кореспондентів телеканалу LifeNews
  Наступний матеріал
  Новий антирекорд: НБУ знову понизив офіційний курс гривні

  Перемовини у Мінську можуть відбутися сьогодні або завтра – МЗС

  Наступ терористів на Донбасі означає, що Росія виходить з Мінського договору – Горбач

  Росіяни спростовують намір закрити консульство РФ у Львові

  Держдеп США: Росія приносить смерть і страждання