Мінсім`ї хоче закрити найстаріший київський кінотеатр

  Кінотеатр "Жовтень" можуть закрити. На його місці Міністерство сім`ї, молоді і спорту хоче створити Будинок молоді.
  Урядовці уже звернулися до міськ-адміністрації із проханням передати приміщення кінотеатру собі у підпорядкування. Утім, дирекція "Жовтня" запевняє: закрити його не мають права. Договір про оренду вони уклали до дві тисячі двадцятого року. У комісії Київради із питань культури заспокоюють - закрити кінотеатр не дозволять.

  Ігор Хохич, директор департаменту молодіжної політики Міністерства сім`ї, молоді та спорту: "Ми подали прохання на Попова. Просимо розглянути запропоновану пропозицію та, у разі згоди, дати доручення відповідним структурним підрозділам почати роботу про передачу згаданого майна".

  Олександр Бригинець, голова постійної комісії з питань культури та туризму Київради: "По-перше, це єдиний кінотеатр на Подолі, інших кінотеатрів там немає. Друга частина - це живий кінотеатр, в якому цікаво, і його не порівняти ні з якими новітніми, значить, спорудами на околиці міста. Третє, це тому, що це найстаріший кінотеатр, якому буде через кілька місяців 80 років, спеціально побудований кінотеатр, який є в Києві. Це означає, що це те місце, звідки починалось кіно в Києві".

  Лідія Коропа, заступник директора кінотеатру "Жовтень": "Вже декілька років кінотеатр "Жовтень" являється в асоціації, міжнародній асоціації європейських кінотеатрів "Європа-Cinema". Це один з двох кінотеатрів з України".

  Попередній матеріал
  Урядова інспекція на Боярському вентиляторному заводі
  Наступний матеріал
  Литвин прогнозує парламентське протистояння після виборів
  Теги: