5.ua

Мінфін відмовив у наданні грошей для покриття дефіциту міського бюджету Києва

  Уряд не планує виділяти гроші на фінансування дефіциту міського бюджету Києва, який до кінця 2014 року може становити 1,7 мільярда гривень.


  Про це заявив на засіданні уряду 19 листопада міністр фінансів Олександр Шлапак, передає УНІАН.

  "Це неможливо", - сказав він у відповідь на прохання міського голови Києва Віталія Кличка сприяти покриттю дефіциту міського бюджету.

  Шлапак зазначив, що хоча з київського бюджету і вилучається 50% зібраного податку на доходи фізосіб, 55% цієї суми сплачують підприємства бюджетної сфери, а решта компенсується відносно високими доходами киян. Також міністр порадив київській муніципальній владі підвищити орендну плату за землю і скоротити другорядні витрати, серед яких назвав великий штат чиновників і капіталовитратні інфраструктурні проекти.

  "За нашими розрахунками, міський бюджет Києва у 2014 році втратив близько 200 млн гривень лише через низьку орендну плату", - сказав Шлапак.

  Як повідомлялося, раніше Кличко заявляв, що у поточному році вилучення з міського бюджету Києва становлять 9 млрд гривень, що більше ніж у 20 разів перевищує аналогічний показник 2005 року. За його словами, лише за останні роки з бюджету Києва було вилучено 33 млрд гривень.
  Попередній матеріал
  У Франції ухвалено Закон про імпічмент
  Наступний матеріал
  В Україні через негоду знеструмлено 155 населених пунктів