novostiua.net

Міліція спіймала "мінувальника" Адміністрації Президента та столичного готелю

  Співробітники Печерського районного управління Київської міліції встановили особу, яка раніше повідомляла про замінування будівлі Адміністрації Президента та столичного готелю. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в місті Києві .


  Як повідомляється, за даними фактами були відкритті кримінальні повадження за статею 259 Кримінального кодексу України – "Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності".

  "Тоді чоловік телефонував безпосередньо до установ. Правоохоронцями були проведені всі першочергові заходи щодо відпрацювання зазначених об'єктів, жодних вибухонебезпечних предметів виявлено не було.
  В подальшому, в рамках кримінальних проваджень, правоохоронці опитали свідків та провели ряд оперативних заходів. І, як результат, встановили особу аноніма. Ним виявився чоловік, який наразі утримується в СІЗО міста Кіровоград за аналогічний злочин. Зловмисник не так давно вже повідомляв про замінування об'єктів на території столиці", - розповіли в міліції.

  Матеріали кримінального провадження направлені до прокуратури Печерського району для визначення територіальної підслідності. Згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, за такі правопорушення передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

  Попередній матеріал
  МЗС Казахстану: Пшонка не просив громадянства країни
  Наступний матеріал
  Ізраїль прослуховував телефон Керрі - Der Spiegel