Міграційна служба попереджає українців про шахрайство з оформлення біометричних паспортів

  Громадянам не варто користуватися послугами сумнівних посередників, які пропонують оформлення біометричних паспортів за підвищеними тарифами.

  Про це повідомили у прес-службі Держміграції.

  "ДМС закликає громадян не користуватися послугами сумнівних посередників, які пропонують оформлення біометричних паспортів за підвищеними тарифами. Жодна організація в Україні, окрім Державної міграційної служби України, не наділена повноваженнями щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон", - йдеться у повідомленні.

  Із запровадженням біометричних паспортів активізувалися шахраї та фірми-посередники, які пропонують "пришвидшити" оформлення біометричного паспорта або ж взагалі оформити цей документ. Розцінки на послуги таких посередників коливаються від 1000 гривень і більше. Закінчується це, як правило, в ліпшому випадку звичайним оформленням документа у міграційній службі у встановлений законодавством строк, у гіршому – втратою коштів і неотриманням документа.

  Зокрема, інформація про вже виявлених "посередників" передали до правоохоронних органів для відповідного реагування.

  "Для оформлення біометричного паспорта громадянам необхідно звертатися до відповідного найближчого підрозділу міграційної служби, і нікуди більше. Тільки працівники міграційної служби здійснюють фотографування, сканування підпису та відбитків пальців рук особи, і без особистої присутності людини у підрозділі ДМС ці процедури провести неможливо. Система, на основі якої оформлюються паспорти, не приймає інформацію з жодних носіїв", - йдеться у повідомленні.

   

  Попередній матеріал
  Розслідування "майданівських справ" активізувалося – Ярема
  Наступний матеріал
  Ярема не задоволений тим, що нардепи "втручаються в роботу ГПУ"

  Оформлення документів для біометричного паспорту займатиме 15-20 хвилин - МВС

  В Україні видали перші біометричні паспорти

  Державна міграційна служба почала прийом документів для оформлення біометричних паспортів

  Оформлення документів для біометричного паспорту займатиме 15-20 хвилин - МВС