Тетяна Лампіка
Тетяна Лампіка Татьяна Лампика / Facebook

Металургійні підприємства проігнорували пропозицію відкрити дані щодо викидів – чільниця "ЕкоПатруля"

  За словами Лампіки, ініціатива про надання вільного доступу до систем екологічного моніторингу – досі залишається "на папері"

  Металургійні підприємства України повністю проігнорували листи екологів з пропозицією відкрити дані екологічного моніторингу. Таку заяву зробила у своєму Facebook керівник громадського формування "ЕкоПатруль" Тетяна Лампіка.

  З її слів, така поведінка металургійних підприємств є очікуваною, адже ніхто з них не хоче показувати реальний стан справ.

  "І що в результаті? Повний ігнор! Це і зрозуміло, у кого є бажання виставляти свою "брудну білизну" на показ? Я сердита, і навіть не на них, а на нашу беззубу країну і органи контролю", – написала еколог.

  За словами Лампіки, ініціатива про надання вільного доступу до систем екологічного моніторингу на металургійних й інших промислових підприємствах компаній ArcelorMittal, "Інтерпайп", "Метінвест", DCH, Ferrexpo та інших – досі залишається "на папері".

  "Вирішено вдруге зібрати круглий стіл в Дніпропетровській області, щоб дізнатися, наскільки ми зробили крок вперед за цей рік. Бо поки що, наш екологічний моніторинг діє лише на папері", – написала Лампіка.

  Вона повідомила, що за останній місяць на ряді підприємств в Україні спостерігалися викиди.

  "За цей місяць ми спостерігали викиди не тільки в Кам'янському на ДМК. Також були випадки в Дніпрі (ДМЗ ім. Петровського), Кривому Розі на "Арселор"... Як інформує наш офіс "Екопатрулю"в Маріуполі – ситуація там також не змінилася! А з настанням літа навпаки, виникає ще більше питань! Вельми нешановні представники підприємств! Припиніть випробовувати на міцність терпіння людей! Ми маємо право знати, чим ми дихаємо!" – резюмувала еколог.

  Попередній матеріал
  #єМалятко: держава запровадила послугу 10 в 1 для новоспечених батьків
  Наступний матеріал
  Суд ЄС "заднім числом" скасував санкції 2016-2018 року проти Януковича і Ко – в ГПУ пояснили, що це означає (оновлено)
  Теги:
  Loading...