Мешканці центру Києва місяць живуть без гарячої води [відео]

  Середмістя Києва - без гарячої води. У півтора десятках будинків планові випробування мереж затягнулися. Комунальники вимкнули водопостачання ще в середині травня. Сезонний ремонт труб обіцяли зробити за два тижні. Утім, цього не сталося. У "Київенерго" пояснити людям, коли буде вода - відмовились, посилаючись на конфіденційність інформації.

  Орися Демська, мешканка будинку по вулиці І. Кудрі: "Тут - це середина - тече холодна вода. Я повертаю на гарячу воду - от вам результат".

  На вулиці Кудрі в Києві - вже місяць, як гріють воду в каструлях. "Київенерго" з 13-го травня проводить "сезонні гідравлічні випробування". А простіше - перевіряє справність труб. Пані Орися каже - за оголошенням, яке розвісили комунальники, гарячу воду відключили на два тижні. Утім, не увімкнули її й наприкінці травня. Мешканці потелефонували комунальникам самі. Ті відповіли - є поломка.

  Орися Демська, мешканка будинку по вулиці І. Кудрі: "На питання, чому таке відбулося - "є пошкодження на лінії". На запитання, де таке є - "це конфіденційна інформація"".

  Чому комунальники приховують, що й де зламалося, і головне - скільки іще ладнатимуть мережі - мешканці будинку не розуміють. Під вікнами - ні "Київенерго", ні розриттів не бачили.

  Людмила Кривогузова, мешканка будинку по вулиці І. Кудрі: "Сказали - ремонтные работы. Сначала написали - будет 23-го, потом - 25-го, потом - 5-го. Сказали - счас скажем мастеру и включат вам".

  І таки увімкнули - пояснюють у комунальному підприємстві "Печерська брама". Та труби знову зламалися, тож воду - вкотре вимкнули.

  Володимир Баніт, перший заступник директор КП "Печерська брама": "В "Київенерго" на тепломережі виникло пошкодження, і в зв`язку з тим, що було багато пошкоджень, на сьогоднішній день було відключене гаряче водопостачання. Вчора була включена гаряча вода, але були нові пошкодження, і на сьогоднішній момент один будинок якраз там теж без гарячої води".

  А це - ремонтні роботи за цією ж адресою. 22 травня представник "Київенерго" обіцяє - з поломкою впораються до кінця дня.

  Євген Глушка, директор структурного підприємства "Київські тепломережі" ПАТ "Київенерго": "Мы планируем в течении двух часов добраться до повреждения, его демонтировать. И сегодня к концу дня - завтра утром данный участок будем закончен".

  Тим часом, люди й досі без води. Місцеві комунальники радять почекати ще.

  Ганна Рибалка, Дмитро Поденко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Синоптики: Київщині повінь не загрожує
  Наступний матеріал
  Гравець "Динамо" Тарас Михалик став батьком
  Теги:
  Loading...