5.ua

Мешканці Теремків скаржаться на відсутність гарячої води

   

  На вулицях Заболотного та Глушкова – міняють теплотрасу. У «Київенерго» ремонт називають плановим. Кажуть, йому передувала низка аварій, які сталася на цих ділянках. Тільки за останній рік комунальники зафіксували більше тридцяти розривів теплотраси. Закінчити ремонті роботи у «Київенерго» обіцяють до початку опалювального періоду. Мешканці ж багатоповерхівок, у яких відсутня гаряча вода, обіцянкам «Київенерго» не вірять. Кажуть – теплотрасу біля їх будинків комунальники ремонтують щороку.   

  Тетяна, мешканка будинку: «Безкінечно не має гарячої води. От зараз, наприклад, відключали її на цілий місяць для профілактики і ремонту. Відключали в серпні місяці гарячу воду. Потім її включили, коли почався навчальний рік. Один день вона була тепла, потім тиждень немає».

  Григорій Саєнко, заступник технічного директора ВАТ "Київенерго": «И в прошлом году часть работ была выполнена, и в этом году выполняются работы по реконструкции тепловых сетей. На Заболотного - это четыре участка, и на Глушкова - это три участка тепловых сетей, общей протяженностью порядка полутора километра».

  Попередній матеріал
  У центрі Києва руйнується історичний будинок
  Наступний матеріал
  Рух центром Києва обмежать через футбол
  Теги: