Мешканці Подолу виступили проти можливої забудови скверу

  Будівельний скандал на Подолі. Тамтешні мешканці побоюються, що ремонт підпірної стіни довкола парку завершиться захопленням землі. Компанія, яка лагодить огорожу, стверджує: таких намірів не має, задарма лагодить паркан через вогкість у підвалах приміщення.

  Затишний сквер на Подолі перетворився на місце бійки. Компанія, що орендує будинок на Спаській, 31-Б власним коштом взялася ремонтувати огорожу. Тамтешні мешканці проти. Мовляв, під прикриттям ремонту фірма хоче прибрати до рук землю.

  Тетяна Олександрівна, місцева мешканка: "Якщо вже кудись втручається забудовник, то мені здається, що це в них основна мета - зелена зона".

  Олена Федорівна, місцева мешканка: "Она поддерживает грунт, видите - разница: вот эта высота площадки и та высота. Значит, это подпорная стена, она поддерживает грунт. И её такое назначение - не ограждать что-то, а поддерживать грунт от сползания". 

  Не здіймати галасу просить компанія, що ремонтує паркан. Пояснює - змушена робити це через вологу у підвалі. Обіцяє містянам звести нову монолітну огорожу . 

  Саміль Борисенко, генеральний директор ВАТ "Трест Київспецбуд": "Трест не притендує ні на земельну ділянку, ні на що. Ми хочемо відремонтувати, поставити забор, у нас є довідка, зрозуміло, да? Після цього ми наводити будемо порядок у нас. Підтвердження того, що якщо б ми навіть зробили благоустрій у парку, адміністрація забов`язана взять собі на баланс. Вона нам не потрібна".

  Щоби заспокоїти мешканців, у ситуацію втрутилися районні чиновники.

  Ігор Павлик, перший заступник голови Подільської РДА у Києві: "На сьогоднішній день прийнято рішення - ми призупинили це будівництво, щоб зняти напругу. І я думаю, що згідно чинного законодавства ми правильно вирішим це питання".

  Наразі ремонт паркану призупинили. Подільська адміністрація створила спеціальну комісію, яка має з`ясувати законність зведення нової огорожі.

  Олена Махно, Євген Кияшко, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Слухання у справі Комарницького почнуться 18 серпня
  Наступний матеріал
  Столична СЕС: водопровідна вода із запахом цвілі - нешкідлива
  Теги: