Мешканці по вул. Первомайського виступають проти сусіднього будівництва двох небосягів

  Проти будівництва двох 30-ти поверхових небосягів на вулиці Первомайського, 5 виступають тамтешні мешканці.
  Попри дозвіл на будівництво від мерії - люди стверджують, забудовник сфальсифікував рішення громадських слухань. На них вони висловись категорично проти. Адже, за словами мешканців, майбутній офісний центр, який планують звести, порушить рівновагу інших будинків. Студію звукозапису, яка розташована найближче до майбутнього будівництва, взагалі доведеться знести. Прилеглі житлові будинки теж зазнають значних пошкоджень. Нині мешканці налаштовані рішуче і збираються опретестувати рішення у суді.

  Олександр Гудима, ініціатор громадських слухань: "Студія просто загине. Тут на болоті вона стоїть, як на плоту, з цього  боку притиснуть два будинки, вона почне тріщати. Більшого удару по культурі як нищення цієї прибудинкової території і придумати не можна".

  Мешканка: "В доме, котором я живу, неоднократно появляются трещины из-за того, что дом сползает без каких-либо проводимы строительных работ, поэтому с уверенностью можно сказать, что как только начнутся работы, то этот процесс только усилится".
  Попередній матеріал
  Стомалогічну поліклініку Святошинського району відреставрують
  Наступний матеріал
  Заарештовано дев`ятьох підозрюваних у причетності до вибухів у Стамбулі
  Теги:
  Loading...