5.ua

Мешканці Ірпеня та Бучі мітингували під АПУ – вимагали зниження тарифу на електроенергію

  Плата в квитанціях зависока – кажуть, через недосконалість постанови Нацкомісії з регулювання тарифів. За нею, власники цокольних приміщень у новобудовах змушені платити, як підприємства. У приймальні Президента заяви прийняли і пообіцяли з’ясувати ситуацію разом з міністром юстиції та головою НКРЄ.

  Світлана Кушнірук, мешканка квартири в Ірпені: «”Київобленерго” вважає нас підприємцями за фактом того, що в нас по документам іде нежиле приміщення».

  Юрій Максимчук, заступник голови об’єднання власників квартир в Ірпені: «В постанові перераховані абсолютно всі об’єкти, крім останніх – "та інші електрифіковані споруди". Наші приміщення, де-юре – вони є не житловими приміщеннями, де-факто – використовуються, як житлові».

  Максим Плешко, голова громадської організації Об’єднання власників квартир Ірпеня: «Достатньо вказівки, розпорядження, щоб НКРЄ змінило один пункт постанови – і все буде добре. Люди в цокольних квартирах будуть мати такий самий тариф, як мають всі інші люди, як все населення країни».

  Попередній матеріал
  ПР визначилась з кандидатом на перевибори по обухівському округу
  Наступний матеріал
  Активісти вимагають закрити столичний дельфінарій
  Теги:
  Loading...