Мешканці будинку на Круглоуніверситетській живуть як на пороховій діжці

  Заручники стіни. Мешканці будинку на вулиці Круглоуніверситетській вже рік живуть як на пороховій діжці: підпірна стіна їхньої оселі уся в тріщинах і ось-ось завалиться. До ЖЕКу звертались вже кілька разів, але там відхрещуються - мовляв грошей нема.

  Перші тріщини на підпірній стіні будинку в самому центрі столиці Любов Паршина побачила ще торік. Відразу звернулася до ЖЕКу. Там жінку вислухали, та за ремонт ще й досі не взялися.  

  Любов Паршина, киянка: "Все обеспокоены этой ситуацыей. Потому что здесь проходит ливневка. Вот этой люк который проваленый вы посмотрите, и ливневка. Кроме того здесь проходят комуникации. Поэтому если большой ливень, скорее всего это ливень может воздействовать и оно может произойти в любой момент. Они надеятся, что до конца года не произойдет, но вот этот обвал может произойти в любой момент".

  Доки лихо не трапилось, жінка взялася оббивати пороги чиновників. Потрапити на прийом у мерію виявилось не просто.

  Любов Паршина, киянка: "Мне сказали: " а мы еще посмотрим запишим мы вас или нет". У меня принципе на руках три ответа. Одни говорят, что мы включили в програму 2011 года, другие так оптекаемо, что уже делают".

  Ремонт підпірної стіни не роблять, бо немає грошей, - розводять руками у ЖЕКу. Для цього потрібно 80 тисяч гривень. 

  Олена Сергійчук, провідний інженер із ремонту КП УЖГ "Хрещатик": "Ми надали пропозиції. Це головне управління рішає коли вони розпочнуться. Я не можу сказати вам".

  А поки чиновники шукають кошти - тріщини у піддпірній стіні збільшуються. Місцеві мешканці занепокоєні: якщо стіна впаде - під загрозою опиняться спочатку комунікації, а потім - і весь  будинок. 

  Наталя Гончарова, Роман Гриценко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  На хабарі погорів черговий столичний чиновник
  Наступний матеріал
  "Київавтодор" заборонив рух габаритного транспорту на Набережному шосе
  Теги:
  Loading...