фото u-news.com.ua

Мешканці Бучі та Ірпеня домоглися втричі меншої плати за світло

  Комунальна перемога людей над чиновниками: мешканці Бучі та Ірпеня на Київщині домоглися втричі меншої плати за світло. Близько півтисячі сімей, які мають квартири на цокольному поверсі, змушені були сплачувати за електроенергію на рівні із підприємствами.


  У постанові НКРЄ квартири на мінус першому поверсі вважаються нежитловими приміщеннями. Тому їхній тариф за світло – не 36 копійок, як у решті квартир, а майже півтори гривні. Більше року люди оббивали пороги енергокомпаній, міської та обласної ради та пікетували адміністрацію Президента. Врешті, у Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, визнали помилку, тож тепер тарифи людям знизили.

  Максим Плешко, голова ГО "Об"єднання власників квартир Ірпеня", закликає мешканців йти до своїх міських голів чи до селищних голів і вимагати створення комісії, яка проведе обстеження їхніх житлових приміщень, і засвідчить актом обстеження те, що тут люди проживають, і використовують електроенергію на побутові цілі. І з цим документом людина має йти в РЕС, в енергопостачальну компанію і там зобов’язані підписати з нею договір за тарифами, як для населення. "Тобто, як швидко людина отримає цей тариф – залежить від кожної людини", – каже активіст.

  Попередній матеріал
  На Донеччині бойовики обстріляли три села, десятки жертв - РНБО
  Наступний матеріал
  Троєщинські волонтери зібрали для бійців НГУ 6 тонн допомоги
  Loading...