Меморіал воїнам-афганцям з`явиться в Києві до кінця року

  Меморіал воїнам-афганцям з`явиться в Києві до кінця року. Його зведуть на розі вулиці Потєхіна та проспекта Сорокаріччя Жовтня. Вже ухвалили ескіз майбутнього пам`ятника та зібрали гроші на це з районних підприємців.

  За словами керівника спілки ветеранів-афганців Голосіївського району Сергія Садового, герої афганської війни передчасно та незаслужено забуті. В місті закривають офіси ветеранських спілок. У столичному бюджеті про афганців взагалі не згадують. Отже, район самотужки підтримує цю категорію ветеранів грошима та житлом, а також увічнює пам`ять про ті події. 

  Також члени районної спілки звернулися до Міносвіти, щоби афганську війну окремим параграфом включили до підручників з історії України.

  Сергій Садовий, голова Голосіївської РДА: "Ми пишемо історію Голосіївського району разом з істориками, і в цей підручник буде заклдена сторінка іменно афганської війни. І ці підручники з`являться в кожній школі. Ми плануємо, щобі 1-го вересня, коли діти йдуть до школи, щоби афганець був задіяний на лінійці. А вчителі історії, розказуючи про історію Голосіївського району, росказували і про історію афганської війни".

  Попередній матеріал
  Розбійний напад на АЗС у Пуща-Водиці
  Наступний матеріал
  Довкола "Їжачка в тумані" облаштовують майданчик
  Теги:
  Loading...