5.ua

Маршрутки та комунальний транспорт столиці обладнають системою GPS-моніторингу

  Упродовж найближчих шести місяців ідомив начальник комунальної служби перевезень Києва Сергій Савтир.


  "За дорученням міського голови Віталія Кличка комунальна служба перевезень розробляє єдину автоматичну систему диспетчерського управління пасажирським і комунальним транспортом міста. До кінця 2014 року буде проведено інвестиційний конкурс, де оберуть компанію, яка надасть відповідне обладнання. Встановити супутниковий моніторинг плануємо за перший квартал 2015 року", – пояснив Сергій Савтир.

  Моніторинг встановлять на комунальний транспорт, що відповідає за чистоту, безпеку та комфортміста: снігоприбиральні та прибиральні автомобілі, перевізники побутових відходів, інші автомобілі спеціального призначення.

  "На маршрутках також зобов’яжуть встановити систему GPS-моніторингу, що дасть подвійну користь. По-перше, пасажири зможуть відстежувати он-лайн рух міського транспорту. По-друге, з’явиться можливість контролювати, наскільки якісно перевізники надають послуги киянам", – зазначив Сергій Савтир.

  Начальник комунальної служби перевезень наголосив, що встановлення системи GPS-моніторингу дасть змогу уникнути розкрадань, нецільового й неефективного використання комунального транспортуміста, а також змусить перевізників дотримуватися правил і надавати якісні послуги.

  "Ми отримуємо численні скарги мешканців і гостей столиці на недостатню кількість транспорту, його несанкціоноване накопичення в місцях громадського користування, порушення правил дорожнього руху. Накопичено скарги минулих років на незадовільне прибирання вулиць комунальною спецтехнікою. Усе це вимагає негайного запровадження новітніх систем, які дозволять прозоро здійснювати контроль та унеможливити вплив людського чиннику", – зазначив він.
  Попередній матеріал
  Чарлі Шин напав з ножем на дантиста
  Наступний матеріал
  Військових медиків ЗСУ відвідала військова делегація з США
  Теги:
  Loading...