Майже 70 дітей Київщини полетіли відпочивати на острів Крит

  Майже 70 дітей Київщини полетіли відпочивати на острів Крит. Це уже друга група школярів, яких Київська облдержадміністрація відправляє на оздоровлення в Грецію.

  За кордон їдуть найталановитіші школярі області. Це призери олімпіад і крнкурсів, учасники танцювальних і вокальних гуртів. За кордном вони проведуть два тижні. Окрім купання у морі на дітей чекають численні екскурсії. За домовленостю губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка та його грецького колеги Ставроса Арнаутакіса ,губернатора острова Крит, цього літа у Греції відпочине півтисячі українських дітей.

  Владислава Копко, шкролярка: "Я думаю, що там буде дуже гарно. адже попередні діти, які їздили туди, казали що там - дуже гарно. І хочеться вже якось відпочить івд школи, покупаться в морі, сємочки полузать".

  Наталя Мишкіна, мати: "Радість звичайно за дитину, що вона поїде відпочине, оздоровиться. Але й хвилювання безмежне, тому що це дитина".

  Тамара Нестирук, керівник групи: "Головна наша мета - це оздопровити дітей, аби вони набралися нових сил, нових вражень, нових емоцій".

  Попередній матеріал
  Перевірку законності будівельних робіт на проспекті Маяковського розпочала столична прокуратура [відео]
  Наступний матеріал
  Із Днем захисту дітей привітали вихованців дитячого будинку "Малятко"
  Теги: