5.ua

Луценко не виключає своєї участі у виборах мера Києва

  Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не виключає своєї участі у виборах Київського міського голови. Про це він заявив у прямому ефірі "Громадського телебачення", повідомляє прес-служба "Третьої Української Республіки".

  "Не буду приховувати, що консультації про призначення мене головою КМДА відбувалися. Це було за участю Юлії Тимошенко та усіх керівників її команди. Зокрема, Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова. Але ці консультації відбувалися не лише зі мною", - зазначив політик. "Я висловився в тому сенсі, що Київ, який заслужив на політично відповідальну владу, якомога швидше отримав сигнал про наведення порядку. Столиця, як і вся Україна, потребує припинення "гоп-стопів", припинення мародерства і анархії. Шлях до цього пролягає через створення муніципальної міліції, яку я можу і знаю як створити навіть у межах чинного законодавства", - розповів Луценко.

  За його словами, для того, щоб швидко навести лад і повернути найбільш кричущим чином роздерибанені об’єкти, аби влада почала цікавитися життям городян, він висловив готовність прийняти таке рішення. "Оскільки чергові вибори у нас усього лише через півтора року, то я запропонував єдину команду проведення реформ. Тому, аби досягти результату, треба було б сформувати команду і з визнаних фахівців, і з активістів Майдану, пред’явити людям реальну програму реформ на цей час", - зазначив політик. "На останньому етапі проблема того, що з Луценком важко "вести" господарські справи, очевидно, спрацювала. Тому я можу висловити щирі привітання панові Бондаренку з призначенням на посаду. Його досвід керівництва українською столицею 20 років тому в нових ринкових умовах йому згодиться", - зазначив він. Він визнав, що в його словах є певна іронія, оскільки зараз має йтися не про партійні призначення.

  "Вирішили як завжди кулуарно, тому певна іронія у мене є. Мені не подобається те, що відбувається із однопартійним рішенням у нинішній системі координат", - визнав Луценко. Проте він не виключив своєї участі у виборах Київського міського голови, які призначені на 25 травня. "На цей момент у мене немає відповіді, але, як це прийнято казати в політиці, я не виключаю своєї участі у виборах Київського міського голови", - заявив Луценко. "Мене вже підтримав УДАР. Я мав про це розмову не тільки з Тимошенко, а й з Порошенком. Якщо ключові партії висловлять підтримку – а це дуже важливо з огляду на майбутню роботу з Київрадою – це рішення буде прийнято. Після того я хотів би два тижні тиші, щоб разом з експертами запропонувати програму оновлення Києва на один рік, щоб бути чесним і відповідальним", - заявив лідер "Третьої Української Республіки".

  "Сьогодні є три визнані лідери політичних сил і вони ж фаворити на виборах президента – Порошенко, Кличко і Тимошенко - з якими треба контактувати тим, хто хоче не воювати, а будувати", - зазначив політик. За його словами, Юлія Тимошенко є політиком, без врахування позиції якої працювати буде складно. "До цього можна ставитися як завгодно, але це так є. Без підтримки Петра Порошенка з огляду на його велику підтримку виборцями, особливо – у Києві,неможливо планувати роботу тому, хто хоче управляти цим колосальним і складним мегаполісом.

  Без позиції Віталія Кличка і його фракції , яка обов’язково буде в Київраді, також роботи не буде. Не буду приховувати, що Дмитро Ярош підтримав моє висунення. І мені дуже важливою була думка Андрія Парубія. Ось чому я спілкуюся постійно з цими політиками", - зазначив Луценко. За його словами, формальна підтримка тих, хто проведе велику кількість своїх депутатів у Київраду є важливою для відповідальної людини. Крім того, Луценко зазначив, що з ним проводилися консультації з приводу призначення головою Київської міської державної адміністрації.

  Фото: hvylya.org

  Попередній матеріал
  У Донецьку затриманий співробітник Головного розвідувального управління Росії
  Наступний матеріал
  Сьогодні ВРУ скасує сепаратистські постанови кримських депутатів
  Теги:
  Loading...