Трудова міграція
Трудова міграція 24tv.ua

"Люди працюють за кордоном на іншу економіку": бізнес закликав владу допомогти повернути заробітчан

  Коли Міністерство закордонних справ заявляє, що 100 тисяч наших людей щомісяця виїздять за кордон — це катастрофа. І якщо країна на це не реагуватиме, то не залишиться нікого, хто працюватиме за верстатом, хто вироблятиме комбайни, літаки, вертольоти

  Якщо держава не змінить правила гри для бізнесу, то українці й надалі масово мігруватимуть за кордон.

  На думку Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Олійника, в усьому світі немає прикладів економічного зростання країн за падіння чисельності населення.

  "Коли Міністерство закордонних справ заявляє, що 100 тисяч наших людей щомісяця виїздять за кордон — це катастрофа. І якщо країна на це не реагуватиме, то не залишиться нікого, хто працюватиме за верстатом, хто вироблятиме комбайни, літаки, вертольоти... Всі ці люди працюватимуть за кордоном на іншу економіку", — вважає Олійник.

  Водночас, на думку підприємця, українські заробітчани створюють величезний капітал за кордоном. Якщо брати офіційні дані, то лише за минулий рік трудові мігранти перерахували 11 мільярдів гривень. Це колосальні гроші та потенціал. Саме тому країна має надати механізм, який допоможе бізнесу повернути цих людей.

  Зазначимо, що в рамках круглого столу представники великого українського бізнесу презентували програму, яка покликана зменшити трудову міграцію українців і створити нові робочі місця.

  Попередній матеріал
  Убиті росіяни перед виборами в РФ не потрібні: Кремль не забирав тіла "вагнерівців" із Сирії, щоб приховати втрати
  Наступний матеріал
  Північний магнітний полюс стрімко рухається в напрямку Росії – вчені
  Теги:
  Loading...