Лікарі не пускають нове керівництво стоматполіклініки

  Гаряче сьогодні було в міській стоматологічній поліклініці Києва. Тут вкотре намагалися представити колективу нового керівника. Але ініціативу мерії лікарі заблокували в прямому сенсі. Вони стверджують ставленик від мерії незаконний.
  Під дверима однієї стоматполіклініки - одразу три директори - екс, в.о. та новопризначений. Довкола них – гурт стоматологів. Усі - гаряче сперечаються. Кого з них пустити в директорське крісло?

  Без голови - поліклінка, без зарплати - стоматологи. Така ситуація вже майже місяць. Поява прибульця від мерії підклала хмизу до багаття. Лікарі почали вимагати від людини Черновецького документ про призначення. Та пригадали події першого вересня. Тоді зміна керівництва стоматології супроводжувалася бійками та арештом людей у білих халатах.

  Жанна Хоменко, бухгалтер КП "Київська стоматполіклініка": "За эти семдесят дней, пока в этой агонии назначили задним числом Пуденко, товарища этого. за это время могут просто продать клинику. а на счетах у нас огромная сумма денег,ими прекрасно воспользуются".

  Війна за стоматологію мала закінчитися мирно, - твердить Анатолій Круть. Звільнений мером ще торік, директор поліклініки оскаржував це у судах. Але напередодні знакового голосування у парламенті мер пішов йому на поступки та обіцяв поновити на посаді. За однієї лише умови - якщо комуністи втримають свої голоси. Принаймні, така версія Крутя.

  Анатолій Круть, екс- директор Київської міської стоматполіклініки: "Київська міська влада запропонувала комуністам поновити мене і директора Жовтневої лікарні в обмін на те,що не голосуватимуть за постанову про перевибори голови КМДА. Але фракція комуністів не пішла на поводу у мерських амбіцій".

  Тепер долю стоматполіклініки, так само як і скандальної Жовтневої, обговорюють у парламенті. Білосердешні енергійно розмахують прапорами. Проти чого - все одно, аби тільки проти Черновецького, - каже депутат від ГАКу Юрій Пуденко. Він - креатура Ірени Кільчицької, а, отже, претендент на крісо директора стоматології.

  Юрій Пуденко, депутат райради, фракція ГАК: "Їм потрібен той документ про призначення- я їм його принесу. А те, що тут БЮТ пікетує, ми всі добре розуміємо, чому..."

  Але документ про своє призначення депутат так і не показав. До кінця робочого дня лікарі тримали блокаду та гадали.

  Галина Жирнова, лікар-стоматолог: "Я думаю, здесь хотят сделать торгово-развлекательный комплекс".

  Поліна Остапенко, Олена Сорокіна, "5 канал"
  Попередній матеріал
  Будівництво на території Жовтневої лікарні відновили
  Наступний матеріал
  Черновецький може знову стати мером, якщо не буде єдиного кандидата
  Теги:
  Loading...