Нагородження керівника "Укргазбанку"
Нагородження керівника "Укргазбанку" офіційний сайт \"Укргазбанку\"

Лідер у фінансуванні екопроєктів: "Укргазбанк" здобув престижну європейську нагороду

  Крім того, експерти відзначили, що завдяки реалізованим банком "зеленим" проєктам вдалося скоротити 1,2 млн тонн викидів парникових газів на рік

  "Укргазбанк" став першим українським банком, який здобув перемогу у номінації "Кращий банк зі сталого фінансування у Центральній та Східній Європі у 2019 році" рейтингу "Award for excellence 2019", укладеного авторитетним фінансовим виданням "Euromoney". Церемонія нагородження за участі голови правління "Укргазбанку" Кирила Шевченка відбулася 10 липня в Лондоні.

  Експерти рейтингу відзначили стратегічну орієнтацію банку на "зелене" фінансування та визнали його лідером у підтримці екологічно чистих проєктів в Україні. У 2018 році "Укргазбанк" успішно реалізував половину усіх проєктів з відновлюваної енергетики в Україні. Банк є лідером із фінансування об'єктів екологічно чистої енергетики з-понад 30% "зелених" кредитів у портфелі.

  Крім того, експерти відзначили, що завдяки реалізованим банком "зеленим" проєктам вдалося скоротити 1,2 млн тонн викидів парникових газів на рік, що еквівалентно вилученню з українських доріг більш ніж півмільйона автомобілів.

  "Euromoney" – це відоме європейське фінансове видання. Лише за останній рік в ньому були опубліковані інтерв’ю з майже із сотнею очільників банків та міністрів фінансів з усього світу. Тож відзнака "Euromoney" – авторитетна нагорода у банківській сфері, отримати яку прагнуть понад півтори тисячі банків з усього світу.

  Попередній матеріал
  Рада прийняла в цілому Виборчий кодекс із системою відкритих списків – як ухвалювали історичне рішення
  Наступний матеріал
  У Пакистані зіткнулися пасажирський і вантажний потяги: 11 осіб загинуло, 85 постраждало – фото
  Теги:
  Loading...