Левченко: результати виборів фальсифікують в окружкомах

  За даними екзитполів групи «Рейтинг», Юрій Левченко випереджає конкурента на 17 відсотків, натомість Центральна виборча комісія фіксує більшість голосів за Віктора Пилипишина. Окрім того, в день голосування на окремих дільницях опозиційні спостерігачі фіксували підкуп виборців. Натомість, Пилипишин заявляє – голосів не купував і за даними його спостерігачів, жодних порушень на столичному 223-му окрузі не зафіксовано.

  Юрій Левченко, кандидат у народні депутати в окрузі №223: «Рік тому вони фальсифікували певними технічно-юридичними методами, вони тоді псували бюлетені, тоді суди якісь рішення приймали. Цього року все було простіше: голови ОВК просто оголошували результати зі стелі, як то кажуть, їхні комісії, які повністю їхні, за ці результати голосували і все».

  Віктор Пилипишин, кандидат у народні депутати в окрузі №223: «Я практично проїхав за добу всі дільниці, подивився, як проходить голосування, побачив величезну кількість виборців – я вважаю, що голосування і самі вибори пройшли без порушень. Треба виходити з конкретних фактів, можна хоч один документ побачити чи один кадр, де було б видно, що хтось когось купує? Я не купував».

  Попередній матеріал
  Частина Донецька – дві доби без тепла [відео]
  Наступний матеріал
  Кличко: дії влади на проблемних округах – репетиція президентських виборів
  Теги:
  Loading...