Китайська компанія не реконструюватиме "Олімпійський"

  Реконструювати НСК "Олімпійський" буде не тайванська компанія "Арчасіа Дизайн Груп". Генпрокуратура опротестувала рішення конкурсу з визначення переможця, що реконструюватиме НСК "Олімпійський".
  Про це повідомили у міністерстві у справах сім`ї, молоді та спорту. Від 24 червня вони припиняють переговори з тайванською компанією "Арчасіа Дизайн Груп". Причина - численні порушення закону "Про архітектурну діяльність". Повторне голосування з визначення пермозця має статися вже двадцять шостого червня.

  І того ж дня продовжать зносити торговельно-розважальний комплекс перед НСК "Олімпіським". Про це повідомив перший заступник мера Анатолій Голубченко. За його словами, у мерії вже остаточно погодили умови демонтажу "Троїцького". Отже, компанія "Юджин" отримає вісімдесят гектарів компенсації неподалік Національного виставкового комплексу "Експоцентр України". Експерти вже оцінили вартість ділянки у два мільярда гривень. Тоді як площа скандальної забудови біля НСК "Олімпійський" становить усього лише 7 гектарів. Офіційне підписання угоди має статися у середу між мерією, Державним управлінням справами та компанією-забудовником.

  Анатолій Голубченко, перший заступник голови КМДА: "Ми передаємо цю земельну дільнку "Юджину". Він там будує стадіон плюс інфраструктуру на цій земельній дільнці, а ми зносимо "Юджин". Як тільки буде підписана угода почнеться знос, плануємо підписання на середу".
  Попередній матеріал
  У Латвії бігали голяка через міст
  Наступний матеріал
  У Києві створять туристичну міліцію
  Теги: