5.ua

Київський УБОЗ виявив вимагання та отримання хабара у півмільйона

  Як повідомив начальник столичного Управління боротьби з організованою злочинністю (УБОЗ) Олексій Суворов, виконуючий обов’язки директора одного з держпідприємств, підконтрольних Мінагрополітики України, вимагав від представника сільськогосподарського приватного підприємства 460 тисяч гривень неправомірної вигоди.

  Про це 4 липня повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України

  Як повідомляється, таку суму чиновник, який упродовж року виконує обов’язки керівника держпідприємства, вимагав від суб’єкта підприємницької діяльності за підписання з держустановою договору про взаємну участь у веденні рослинницького сільськогосподарського виробництва на земельних ділянках сільськогосподарського призначення.

  "Після передачі обумовленої суми зловмисник у приміщенні приватного готелю, розташованого у центрі Києва, підписав угоду, у результаті якої СПД отримало в оренду на 40 років земельну ділянку у Хмельницькій області площею понад 900 гектарів", – зазначив Олексій Суворов.

  В столичному УБОЗі також повідомили, що вийшовши з готелю та побачивши працівників міліції, хабарник зрозумів, що його документують. Зловмисник одразу зорієнтувався та вже через декілька секунд викинув чемодан з грошима у смітник. Однак йому це вже не допомогло та його одразу затримали.

  За даним фактом слідчим управлінням столичного Главку міліції розпочато кримінальне провадження, речові докази неправомірної діяльності долучені до справи.

  "Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі строком до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією", - підкреслили у повідомленні правоохоронців.

  Попередній матеріал
  У Чорне море ввійшли чотири кораблі НАТО
  Наступний матеріал
  На східне узбережжя США обрушився ураган "Артур"
  Теги:
  Loading...