5.ua

Київський метрополітен планує заміну жетонів на електронний квиток

  Комунальне підприємство "Київський метрополітен" наголошує на необхідності оперативно запровадити електронний квиток і відмовитися від жетонів.

  Про це журналістам розповів начальник підприємства Віктор Брагинський.

  "Одна з проблем, які потрібно вирішувати зараз - ідентифікація пільговиків. Цей сегмент займає 25% сукупного пасажиропотоку, тобто кожен четвертий. При цьому частина з них - загальноукраїнські, частина - міські. Відповідно, і компенсація підприємству повинна надходити з двох бюджетів. Щоб здійснити аргументований підрахунок, необхідно оперативно перейти на електронний квиток і виводити жетони", - сказав він.

  Брагинський зазначив, що собівартість проїзду в метро становить 3,11 гривні, однак через пільговиків дохід від однієї поїздки становить 1,61 гривні.

  "Підвищувати тариф потрібно, єдине, що точна дата цього рішення не відома. Його ухвалює керівництво міста. Зі свого боку ми намагаємося розробити максимально безболісний механізм для пасажирів", - зазначив Брагинський.

  Начальник метрополітену наголосив, що для цього зараз розробляється мережа тарифів, яка дасть можливість здійснювати зонні, денні, одно- і багаторазові поїздки.

  Попередній матеріал
  Сьогодні має відбутися судовий розгляд справи Савченко у Воронежі
  Наступний матеріал
  В Україні буде працювати Будинок молоді
  Теги:
  Loading...