Київську каналізацію мало не прорвало в Дніпро

  На Бортницькій станції аерації у вівторок стався локальний прорив дамби мулового поля № 1, який було оперативно ліквідовано.

  Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на Головне управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА,- повідомляє УНІАН.

  За словами начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного, прорив дамби стався близько 7.00. Внаслідок прориву стався витік осаду об’ємом до 1 тис. куб. м. Станом на 10 годину ранку аварію було локалізовано – вилив затампоновано мішками з піском і обсипано глиною, – повідомив Пшеничний. Він запевнив, що жодної загрози водам Дніпра витік не становить, весь осад потрапив на охоронну зону станції.

  Бортницька станція аерації є єдиною системою очисних споруд стічних каналізаційних вод Києва. За даними Міністерства з питань житлово-комунального господарства, усі три блоки очищення стічних вод і допоміжних цехів станції відпрацювали свій амортизаційний ресурс в середньому на 90% і потребують глибокої реконструкції та модернізації. Перша черга БСА була введена в експлуатацію в 1965 році.

  УНІАН

  Попередній матеріал
  Стычки в Варшаве: власти хотят музей вместо торгового центра
  Наступний матеріал
  Українські подружжя стали рідше розлучатися
  Теги:
  Loading...