Фото прес-служби КМДА

Київська влада передала "КамАЗ" бійцям батальйону "Айдар"

  Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з добровольцями батальйону "Айдар" і передав відновлений військовий КамАз для застосування його у зоні бойових дій на Сході. 
  Про це 27 серпня повідомила прес-служба КМДА.

  "Хлопці звертаються до нас за допомогою, і ми шукаємо будь-яку можливість, щоби їх підтримати. Минулого тижня ми відправили в зону АТО екскаватори. Надходить багато прохань про екіпіровку, бронежилети для бійців, медикаменти. Ми завжди допомагаємо, – сказав Кличко. – Хлопці з "Айдару" попросили також відремонтувати КамАЗ. На відновлення машини було потрібно 20 тис. дол. Це не бюджетні кошти, а наш внесок у захист територіальної цілісності України. Ми докладаємо всіх зусиль, щоби підтримати патріотів, які захищають нашу державу".

  Київський міський голова випробував машину і проїхався у відновленому КамАЗі на подвір’ї КМДА.

  "Давно не їздив на таких машинах. Хороший автомобіль. Сподіваюсь, допоможе хлопцям", – зазначив Віталій Кличко.

  "Айдарівці" подякували киянам і попросили допомогти з наданням медичних машин "швидкої допомоги". Хлопці розповіли, що "Айдар" контролює 350 км передової і не має жодної "швидкої". Віталій Кличко зазначив, що намагатиметься вирішити цю проблему найближчим часом.

  Міський голова Києва подякував бійцям батальйону "Айдар" за патріотичну позицію і захист України.

  Раніше повідомлялось про загострення ситуації на кордоні з Росією. Зокрема, про вторгнення російської армії у напрямку Маріуполя біля міста Новоазовськ.
  Попередній матеріал
  Росіянин-дезертир розповів, як путінська армія передає зброю терористам
  Наступний матеріал
  Біля будівлі Генштабу проходить багатолюдний мітинг
  Loading...