Київщина затягує паски і готує антикризовий бюджет

  Зробити переоцінку землі області та повернути гроші від податку на власників транспортних засобів - так обласні урядники пропонують викручуватися з фінансової кризи. Вони взялися розробляти комплекс антикризових заходів та відповідні корективи вносити до бюджету області на наступний рік.
  За словами голови бюджетної комісії облради Володимира Полочанінова, нині в області намагаються усіма способами втримати тих інвесторів, що ще не втікли. Адже натепер два з них вже заявили про наміри призупинити інівестиційну діяльність в регіоні. Отже, обласні депутати мають намір вчергове звертатися з відповідними законодавчими ініціативами до Верховної Ради, аби вона внесла корективи до бюджетного кодексу. Йдеться про раціональне використання 150-и мільйонів, отриманих від продажу землі. На переконання обласних депутатів, привести вартість землі у відповідність до ринкової - це один з варіантів порятунку від кризи.

  Крім того, в області наполягатимуть і на поверненні 15-и відсотків грошей, стягнених від власників транспортних засобів.

  Однак жодної реакції на ці запити від народних депутатів поки що немає.

  Володимир Полочанінов, голова бюджетної комісії Київоблради: "Ми пропонуємо ці 150 мільйонів, як є по всій Київській області, зі змінами до бюджетного Кодексу, дозволити використовувати на переоцінку земель. Це суттєво допомогло, по-перше, використати ці мертві депозити, а, по-друге, збільшити надходження до місцевих бюджетів".
  Попередній матеріал
  КМДА хоче підняти комунальні тарифи у 1,5-5 разів: список
  Наступний матеріал
  Альбом-реквієм закритих книгарень видали столичні активісти
  Теги:
  Loading...