5.ua

Київщина прихистила більше 8 тис. переселенців з Донбасу

  Більше восьми тисяч вимушених переселенців прихистила Київська область. Проте надані їм помешкання здебільшого не пристосовані до холодів, тож утікачі зі Сходу знову мають шукати прихистку, аби перезимувати.


  Колись тут мешкала охорона президента-утікача, а нині від них не лишилося і сліду. Натомість, дах над головою знайшли вимушені переселенці.

  На місці обійстя "Беркуту" волонтери відкрили перинатальний центр, утім від медичного закладу тут тільки назва. Тут мешкають здебільшого жінки при надії та породіллі.

  Поповнення чекає і донька пані Галини. Нині дівчина вже у пологовому. З однією зі столичних лікарень волонтери уклали договір. Усі послуги безплатні.

  Саме через народження первістка родина змушена була залишити рідний Луганськ. Жінка каже – місто паралізоване: ані зв'язку, ані продуктів. У столиці волонтери і обігріли, і нагодували.

  У Києві помешкання дісталося без опалення, каже жінка. Нині вже ночі холодні, тож рятуються під ковдрами. Центр вирішує проблему, щоб зробити або обігрівачі, або опалення.

  Перший обігрівач вже з'явився у коридорі. У кімнатах – теплі ковдри та речі. Волонтери пообіцяли: боятися холодів не варто.

  Напризволяще переселенців не залишать і рятувальники. Вони вже переселили двісті родин. Вільні місця ще є: ДСНС може прихистити ще 186 осіб.

  Список змінюється щодня, утім переселенці на пропозиції жити в області пристають неохоче, і вимагають житло якнайближче до Києва.

  Попередній матеріал
  СБУ викрила злочинну діяльність банків Януковича-молодшого
  Наступний матеріал
  Кров пасажирів "Боїнга-777" - на руках російського керівництва - МЗС Британії
  Теги:
  Loading...