Київщина - потребує робітничих професій

  Київщина - потребує робітничих професій. Області катострофічно бракує молодих слюсарів, трактористів і фермерів. Ці питання - були у полі зору політиків області. Як переконати молодь - йти працювати на ферму, а не в офісні приміщення - питання не з легких.

  Працювати має бути модно, а робітничі професії - бути престижними. Тому серед молоді необхідно популяризувати роботу слюсарів, фермерів та трактористів. Адже юристів та економістів на селі забагато, тому і роботу знайти молодим фахівцям не просто.

  Віталій Гудзенко, голова обласної організації політичної партії "Сильна Україна": "Дуже рівень низький у навчальних закладах. Те, що знаходится в наших ПТУ - це та техніка, яка була ще не на самому піку Радянського союзу. Вона на стільки устаріла, що можно тільки теоретично навчити щось дитину. Потрібно проводити нову технологію. наша задача - повернути молодь, щоб молодь подивилась лицем до свого села і розвивала своє рідне містечко".

  Запорукою успішного навчання для школярів є активний спосіб життя та заняття спортом. На Київщині вже почала працювати програма "Тенісний стіл до кожної школи", щоби вільний час на перерах проводити з користю. У Ірпіні ж двічі на рік відбувається спортивний футбольний турнір.

  Аркадій Кобринець,  кандидат в мери м. Ірпінь від політичної партії «Сильна Україна»: "Дітям повністю зробили всю форму, все для того щоб вони мали можливість сьогодні, мали бажання, а воно є, тренуватися, грати в футбол. В ньому приймають участь всі школи, загальноосвітні школи нашого регіону, їх 14-15, тому всі школи приймають турнір з гарними призами, з гарним настроєм".

  Молодь Київщини потребує реконструкції стадіонів та створення спортивних майданчиків. Це - найкраща альтернатива шкідливим звичкам та байдикуванню. Професії вчителів та спортивних тренерів мають гідно оплачуватися, тому молодих спеціалістів необхідно усіляко, зокрема і матеріально, заохочувати до роботи в області. Не мають лишатися без догляду на дозвіллі і школярі. Заохочуватимуть дітей до соціальної роботи.

  Юлія Шапочка, член політичної партії "Сильна Україна": "Соціальна робота - це може бути прибирання, рознесення якихось поштових листівок, це може бути навіть посадка дерев. Це можуть бути тимчасові роботи на полях - допомога нашим фермерам. Навіщо все це робиться? Для того щоб школярі з самого початку розуміли як це заробляти гроші".

  Молодь необхідно навчити і правильно презентувати себе на ринку праці. Адже більшість не можуть навіть правильно написати резюме. Тому молодіжна організація проводить майстер-класи на подібні теми та виступила з ініціативою створення електронного реєстру роботодавців, які зацікавлені у молодих спеціалістах.

  Ксенія Науменко, Олександр Водін, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Близько п`яти тисяч людей вийшли на марш протесту проти пенсійної реформи уряду в Болгарії
  Наступний матеріал
  У Києві - стартував семінар - із податкового обліку банківських установ
  Теги: