Київщина оговталася від негоди

  Київщина оговталася від негоди, яка вирувала напередодні.

  Нині повністю відновлене електропостачання та ліквідовані наслідки буревію, що прокотився областю в ніч проти суботи. Тоді через негоду постраждали близько 120 населених пунктів. Половина з них була повністю знеструмлена. Найбільше дісталося - Тетіївському, Баришівському та Переяслав-Хмельницькому районам. Повалені дерева блокували проїзд автотрасами. А ще - пошкодили дахи на двох десятках будинків. У Макарівському районі злива підтопила приватні будинки.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "В обладміністрації було створено  штаб і ми оперативно впливали на ситуацію. На неділю вже 100% населених пункті було підключено до електроенергії. Ми провели нараду і дали доручення підготовити проекти, зробити профілактику, підготовити в цілому експлуатацію електромереж".

   Вікторія Рубан, речник ГУ державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області:

  "Негода більше всього пройшла по Переяславі-Хмельницькому, Тетіївському, у Баришівському районі. В Переяслав-Хмельницькому районі падали дерева, тому частково була затримка руху на тих автотрасах, де були повалені дерева. Для розчистки залучалися наші працівники. На даний момент уже всі населені пункти підключені до електропостачання".

  Попередній матеріал
  Київська влада придбає смітники [відео]
  Наступний матеріал
  На кінець тижня у Києві прогнозують спеку
  Теги: